NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Re: Dotaz na ubytování v Bari

16.08.2013
Ahoj Vasyle.
Typy na ubytování v Bari a blízkém okolí bohužel nemám. Zkoušel jsem před cestou hledat různé levné hotely či hostely, ale jednak to vycházelo na můj vkus příliš draze a hlavně recenze na kvalitu nebyly nic moc. Takže než volit postel v nějakém desetilůžkovém pokoji v hostelu, kde bych mohl spát vedle bůh ví koho, vybral jsem raději kemp v Alberobellu a bylo to v pohodě a za hubičku. Většina kempů samozřejmě nabízí i komfortnější ubytování v chatkách, vybavených karavanech apod. Město Bari jsem si dostatečně prohlédl při příjezdu a při odjezdu na letiště, myslím že na to stačí jenom pár hodin. Asi jediné, co tam stojí za návštěvu, je Staré město (Bari Vecchia) a okolní pobřežní promenáda. Jinak předměstí jsou plná starých paneláků a docela špinavá. I dnes bych to udělal úplně stejně - nechtěl bych bydlet přímo v Bari! A když, tak v nějakém solidním hotelu, což je ale naprosto mimo moje finanční možnosti. Přeju Ti, ať se cesta vydaří (koukal jsem, že Wizz má letos fakt levné letenky) a dej vědět, jak jsi to s tím bydlením nakonec pořešil.

Přidat nový příspěvek