NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Re: Švýcarsko 2016

Ahoj Katie, díky za ohlas a za slova chvály. Předpokládám, že jste ze Švýcarska stejně nadšeni, jako jsme byli my. Příští rok, tedy po deseti letech od první expedice, se tam chci podívat znovu, tentokrát s dětmi.

Dotaz

Dobrý den,

moc děkuji za Cestopis ze Sicílie. Právě jsem si koupila letenky od Ryanair za 1200,- zpáteční, také na začátku dubna jak jste byl vy :-) . Poletím s kamarádkou a po přečtení už konečně vím plán naší trasy... :-). Chtěla bych se zeptat jaký máte foťák nebo na co fotíte tak krásně kvalitní fotografie?

Moc děkuji za odpověď a přeji příjemné cestování.

S pozdravem
Eva R.

Re: Dotaz

Ahoj Evo.

Jsem rád, že se cestopis líbil a pomohl s plánováním tvé cesty. Jarní Sicílie bude určitě super, jenom nevím, jaká je tam teď bezpečnostní situace (tím nemyslím Cosa Nostru, ale naše africké a arabské přátele, kteří nás přišli kulturně obohacovat). Budu rád, když mi dáš po návratu vědět, jak to tam teď reálně vypadá.

Ke tvé otázce: Jako nízkonákladový cestovatel používám také nízkonákladový fotoaparát, konkrétně přístroj Nicon Coolpix L25 za 1.099 Kč. Fotografie na webu jsou digitálně upraveny programem Zoner Photo Studio (ořezy, kontrasty, barvy) a je to samozřejmě výběr toho nejlepšího (zpravidla tak desetina z pořízených fotografií).

Ať se cesta vydaří!

Island - senzace

Vynikající popis cesty na Islandu a krásné fotky. Moc děkuji.

Re: Island - senzace

Díky za pochvalu. Expedice na Island se velmi vydařila.

Wau

Moc pěkný blog o cestování :)

Cestování

Ahoj..pozrela som si cely tvoj cestopis+video..Velmi zaujimave miesta si vyberas..My tiez velmi radi cestujeme s priatelom po svete..Ak by si mal zaujem mozme sa spojit cez socialnu siet kde mam niekolko fotografii z ciest po europe..Casom by som si tiez chcela zalozit web.. S pozdravom Lucia Figurova /pod tymto menom som aj na facebooku/...

Re: Cestování

Ahoj, na fotky určitě rád kouknu.

HODNĚ CESTOVATELSKÝCH ZÁŽITKŮ V ROCE 2015

Ahoj cestovatelé.

Rok 2014 je za námi a pro tyto stránky to byl rok velmi úspěšný. Návštěvnost webu sice není to nejdůležitější, ale její opětovný nárůst mě samozřejmě potěšil. Přišlo vás sem v uplynulém roce 58.059, čímž se celkový počet návštěv od založení tohoto projektu v roce 2007 zaokrouhlil na čísle 192.200. Do roku 2015 jsem si nadělil tuhle zbrusu novou responzivní šablonu a provedl drobné úpravy v uspořádání webu. Byla vytvořena nová návštěvní kniha, do které jsem zkopíroval původní příspěvky.

Již teď mám v hlavě spoustu nápadů na nízkorozpočtové expedice a výlety, které bych chtěl v roce 2015 realizovat. Uvidíme, kolik se toho podaří. Do nového roku vám přeji hodně navštívených míst a prožitých dobrodružství.

Pavel Hradecký

INFO Norsko trek Sandefjord

04.10.2014
Dobrý deň,
plánujem s priateľom cestu do Sandefjordu a pro hľadaní info som narazila na vaše stránky. Mám pár dotazov ohľadne cesty :-)
Dočítala som sa, že ste varili, avšak do lietadla nemôžeme vziať kartušu - ako ste, prosím zohnali plynový varič?
Potom spomínate, že na letisku ste zohnali mapu oblasti zdarma - nejaké prsnejšie info, kde ste ju zohnali?
A nakoniec - koľko asi trvá cesta pešo zo Sandefjordu na letisko?
Ďakujem za odpoveď, pekný deň prajem :-)

Přidat nový příspěvek