NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Re: Pokuta za parkování v Drážďanech

Dobrý den.

V mém případě to dopadlo tak, jak jsem očekával: nijak. Neznám sice lhůtu pro promlčení přestupku v SRN, ale předpokládám, že již mohu být zcela v klidu. Němci mě tedy s tou "důkladností" trochu zklamali. Upozorňuji, že můj případ se odehrál ještě před vznikem uprchlické krize a přesto se na to vykašlali. Myslím, že dnes tam mají úplně jiné starosti. Takže já osobně bych to nechal být, ale parkovací lístek bych pro jistotu nevyhazoval.

Pěkné vánoce.

Re: Re: Pokuta za parkování v Drážďanech

Dobrý den,
přesně tak jsme se s manželem domluvili. Děkuji Vám za reakci.
Přeji hezké vánoce.
Jana F.

Švýcarsko 2016

Dobrý den,

děkujeme za cestopis ze Švýcarska. Hodně jsme se inspirovali. Skoro jsme se drželi vašeho plánu, ale pár částí jsme pozměnili. Doufám, že i nadále budete pokračovat v psaní cestopisů. Určitě je to užitečné a je radost to všechno číst :)

Re: Švýcarsko 2016

Ahoj Katie, díky za ohlas a za slova chvály. Předpokládám, že jste ze Švýcarska stejně nadšeni, jako jsme byli my. Příští rok, tedy po deseti letech od první expedice, se tam chci podívat znovu, tentokrát s dětmi.

Dotaz

Dobrý den,

moc děkuji za Cestopis ze Sicílie. Právě jsem si koupila letenky od Ryanair za 1200,- zpáteční, také na začátku dubna jak jste byl vy :-) . Poletím s kamarádkou a po přečtení už konečně vím plán naší trasy... :-). Chtěla bych se zeptat jaký máte foťák nebo na co fotíte tak krásně kvalitní fotografie?

Moc děkuji za odpověď a přeji příjemné cestování.

S pozdravem
Eva R.

Re: Dotaz

Ahoj Evo.

Jsem rád, že se cestopis líbil a pomohl s plánováním tvé cesty. Jarní Sicílie bude určitě super, jenom nevím, jaká je tam teď bezpečnostní situace (tím nemyslím Cosa Nostru, ale naše africké a arabské přátele, kteří nás přišli kulturně obohacovat). Budu rád, když mi dáš po návratu vědět, jak to tam teď reálně vypadá.

Ke tvé otázce: Jako nízkonákladový cestovatel používám také nízkonákladový fotoaparát, konkrétně přístroj Nicon Coolpix L25 za 1.099 Kč. Fotografie na webu jsou digitálně upraveny programem Zoner Photo Studio (ořezy, kontrasty, barvy) a je to samozřejmě výběr toho nejlepšího (zpravidla tak desetina z pořízených fotografií).

Ať se cesta vydaří!

Island - senzace

Vynikající popis cesty na Islandu a krásné fotky. Moc děkuji.

Re: Island - senzace

Díky za pochvalu. Expedice na Island se velmi vydařila.

Wau

Moc pěkný blog o cestování :)

Cestování

Ahoj..pozrela som si cely tvoj cestopis+video..Velmi zaujimave miesta si vyberas..My tiez velmi radi cestujeme s priatelom po svete..Ak by si mal zaujem mozme sa spojit cez socialnu siet kde mam niekolko fotografii z ciest po europe..Casom by som si tiez chcela zalozit web.. S pozdravom Lucia Figurova /pod tymto menom som aj na facebooku/...

Přidat nový příspěvek